77S SiouxSpray 1L

57,80 

46 laos

Tootekood: 077S0 Kategooria:

Kirjeldus

Keraamiline pihustatav püsikaitse

Uuenduslik tipptehnoloogial põhinev läikiv lakikaitse silant, keraamiline nanoklaas kaitsekiht pihustataval kujul. Eriti kiire ja lihtne paigaldus, alla 30 minuti. Muudab laki vastupidavaks mehaanilisele koormusele, samuti igasugusele mustusele (pigi, putukad, tänavamustus) ja ilmastikumõjudele (UV-kiired, soolad, hape, oksüdeerumine jne). Kaetud pind on maksimaalselt vett ja mustust tõrjuv.

MAXOLEN 77S SIOUX SPRAY taastab värvide sügavuse ja annab klaasitaolise läike. Taastab väliste vinüül- ja plastikdetailide tumedad toonid ja kaitsteb UV ja kemikaalide mõju eest. Hoiab salongiklaasid puhtana ja kaitseb kroomdetaile agressiivsete kemikaalide eest. Sobib kaitsevahendiga töötlemata (vahatamata) lakkidele kandmiseks ja eelnevalt 77 SiouxShield keraamikaga töödeldub pindade uuendamiseks ja värskendamiseks (reload) või lisakihina.

KASUTAMINE

Mida põhjalikum on ettevalmistus, seda ilusam ja püsivam on tulemus. Enne paigaldamist veendu, et pind oleks täielikult puhas, sile, seteteta (pinnarooste) ja vigastusteta (pestud, puhastussaviga töödeldud, vajadusel eelpoleeritud). Lakihooldusvahendite ja silikooni eemaldamiseks puhasta pinnad eelnevalt tootega Maxolen 103 FireWater või 20 GlassCleaneriga. Pihusta toode pinnale ja poleeri ringikujuliste liigutustega ja pehme mikrokiud lapiga ilma liigset survet avaldamata.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • pikaajaliselt vastupidavat kaitsekihti ja süvaläiget sõidukile kuni 1 aasta
  • hooldada sõidukit edaspidi kergema vaevaga sest mustus eemaldub lihtsamini
  • intensiivistada värvitoone läiketugevdajaga
  • kaitsta lakki pigi, UV kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja hapete eest
  • kiiresti paigaldatavat ja väikese materjalikuluga hooldusvahendit