Meist

F.R.O.M OÜ pakub suurt ning mitmekesist toodete valikut erinevate etappide jaoks autopuhastuses, olgu selleks siis auto pesemine, interjööri puhastus, poleerimine või vahatamine ning mitmed muud kemikaalid erinevate protseduuride läbiviimiseks sinu auto juures. Siit leiad sa kõik vajalikud vahendid ja tööriistad, et ise toime tulla ning saavutada seda tehes professionaalseid tulemusi.

 

KOGEMUSED AASTAST 1960

Max Lehner Ag asutati 1960 a. Zürichis ja kuulub Euroopa juhtivate autokeemia tootjate hulka. Tuntud autotootjad Mercedes-Benz, Volkswagen ja Porsche kasutavad Maxolen autopuhastuskeemiat juba üle 50 aasta.

ŠVEITSI KVALITEET

Maxolen esindab rahvusvaheliselt tuntud Šveitsi kõrget tootmiskvaliteeti, mis põhineb tradistioonidel, innovaatilisel teholoogial ja püüdlusel täiuslikkusele. Maxolen tooted on Swiss Made märgistusega.

MEIE HOOLIME

Maxolen hooldusvahendid on töö- ja looduskeskkonda võimalikult säästvad. Põhitooted on bioloogiliselt kergesti lagunevad, sisaldavad võimalikult vähe kahjulikke lahusteid ja on vähelenduvad, samas on säilitatud toodete efektiivne toime.

TEADMISED

Pakume Teile vajalikku väljaõpet.
Saate teada kuidas hooldada efektiivselt ja pindasid kahjustamata, nii et puhtus ja kaitse on kauakestev ja pinnad säilivad pikaajaliselt.