Tarneinfo

Tarneinfo

Tellimused pakendatakse ning saadetakse välja koheselt kui kauba eest on tasutud ning makse on jõudnud meie arveldusarvele. Transpordi hind oleneb Teie valitud tarneviisist ning pakendatud kauba mõõtmetest. Teieni jõuab kaup reeglina 2-4 päeva jooksul. Võimalik on valida nelja tarneviisi vahel.

Itella SmartPost pakiautomaat, saatekulu 3,96 €

Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saate paki pakiautomaadist kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Teie mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad: https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

Omniva pakiautomaat, saatekulu 4,61 €

Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS või soovi korral ka e-mail, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saate paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi ööpäevas. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Kättetoimamine Omniva kulleriga Teie valitud aadressile, saatekulu 8,40 €

Paki saabumisel helistab Teile Omniva kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Teile edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse Teie pakki 21 päeva.

Tasuta transport Tõrva linna piires

Tõrva linna piires toome kauba 24 tunni jooksul ise Teie poolt valitud aadressile. Klienditeenindus võtab Teiega eelnevalt telefoni teel ühendust, et leppida kokku kättetoimetamise aeg.

Suuremõõtmelised saadetised

Juhul kui pakendamise käigus selgub, et kaupa mõne parameetri tõttu ei ole võimalik saata Teie poolt valitud viisil, võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust ning lepitakse kokku Teile sobivaim viis kauba transpordiks.

Maksimaalne tarneaeg

Maksimaalne tarneaeg laokaubale on 4 tööpäeva. Tarnija laost tellitavale kaubale on tarneaeg kuni 14 kalendripäeva.