77 SiouxShield

97,16 

17 laos

Tootekood: SET77 Kategooria:

Kirjeldus

Keraamiline SiO2 nano klaas püsikaitse

Esmaklassiline toode sõiduki välispindadele pikaajaliselt püsiva kaitsekihi andmiseks ja läike suurendamiseks kuni 2 aastat. Lakk muutub vastupidavaks mehaanilistele koormusele, samuti igasugusele mustusele (pigi, putukad, tänavamustus, puhastuskeemia) ja ilmastikumõjudele (UV-kiired, soolad, hape, oksüdeerumine jne). Kaetud pind on maksimaalselt vett ja mustust tõrjuv. 77 SIOUX SHIELD tagab ka absoluutse beading’u (vetthülgava efekti) koos särava läike ja värvitoonide tugevdusega. Sõidukit on edaspidi tunduvalt lihtsam hooldada sest mustus eemaldub vähese vaevaga ja ilma tugevaid leotusaineid kasutamata.

77 Sioux Shield sobib laki, klaasi metalli värvimata plasti ja enamik teistele siledatele pindadele kandmiseks. 77 SiouxShield sobib lisaks tavalistele lakkidele hästi ka mattlakkidele paigaldamiseks. 77 Sioux Shield paigaldus on sama lihtne kui klassiikalise vaha või silanti paigaldus, alates 30 minutit väikese sõiduauto kohta. 50ml on piisav 3-5 sõiduauto töötlemiseks. Garantii pakkumise võimalus 2-3 aastaks. Keraamiline SiO2 nano klaas püsikaitse komplekt SiouxShieldSET sisaldab: 77 SiouxShield klaaspudel 50ml. 103 Firewater metall pudel 200ml. Z56 Mikrokiudlapp kollane 1tk. Z56E Mikrokiust aplikaatorlapp 1tk. Z67A Aplikaatorklots 1tk.

KASUTAMINE

Mida põhjalikum on ettevalmistus, seda ilusam ja püsivam on tulemus. Enne paigaldamist veendu, et pind oleks täielikult puhas, sile, seteteta (pinnarooste) ja vigastusteta (pestud, puhastussaviga töödeldud, vajadusel eelpoleeritud). Lakihooldusvahendite ja silikooni eemaldamiseks puhasta pinnad eelnevalt tootega Maxolen 103 Firewater või 20 GlassCleaneriga. Vala 5-6 tilka aplikaatorile, poleervliisile või pehmele poleerimiskettale ja kanna ühtlaselt laiali sirgjooneliste liigutustega ja kerge ülekattega 60×60 cm suurusele alale. 5-10 minuti pärast pühi pinnalt pehme mikrokiudlapiga jäägid, sõltuvalt õhutemperatuurist. Kihtide vahel jäta kuivamiseks aega minimaalselt 30 minutit (kuni 3 kihti). Pärast töötlust hoida tolmu ja niiskusevabas keskkonnas minimaalselt 2 tundi (täielik kuivamine 12h), et kaitsekiht saaks täielikult tugevneda.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • pikaajaliselt vastupidavat kaitsekihti ja süvaläiget sõidukile
  • hooldada sõidukit edaspidi kergema vaevaga sest mustus eemaldub lihtsamini
  • intensiivistada värvitoone läiketugevdajaga
  • kaitsta lakki pigi, UV kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja hapete eest
  • kiirelt kuivavat, lihtsalt töödeldavat ja väikse materjalikuluga hooldusvahendit
  • hooldusvahendit, mis annab lakile hiilgava briljantse süvaläike nii käsitisi kui masinaga kasutades
  • pikaajalist kaitset sõidukile kuni 2 aastat