54 Miracolo

15,50 81,25 

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Poleerimisabi

Miracolo parandab poleerimistulemusi läbi lihvimisomaduste ja läikeaste suurenemise ning vähendab poleerimispasta kulu. Võimaldab optimaalset jäägivabat poleerimist, vähendab lapiga pühkimise vajadust, annab ajalise kokkuhoiu ja vähendab lakipinna kriimustamise ohtu. Võimaldab lakipinnalt ja detailivahedest kiiresti ja põhjalikult kokku pühkida lakihooldusvahendid. Eemaldab vähese vaevaga kleepuva hooldusmaterjali jäägid ka pehmetelt lakkidelt.

Miracolo vähendab poleerimise ajal kuumuse teket, poleerimispasta kuivamist ja tolmamist, lihtsustab poleerimispadja libisemist lakipinnal ja hoiab ära hologrammide (poleerjälgede) tekkimist. Poleerimisabi aitab eemaldada lakipinnast tulenevat mustust, parandab lihvimisomadusi ja vähendab lakipinna kriimustamist. Hea kasutada kuivanud hooldusmaterjali kokkupühkimiseks detailivahedest ja ehisliistudelt. Ei sisalda silikooni ja lahusteid. Sobib kõigile lakitüüpidele. Toote pH on käenaha sõbralik.

KASUTAMINE

Pihustada enne poleerimist kuivale poleerimispadjale. Pihustada poleerimise ajal poleerimispastaga töödeldavale pinnale, vastavalt vajadusele, et vältida poleermaterjali kuivamist, liigset haardumist ja tolmamist ja võimaldada täielikku poleerimispasta abrasiivi purunemist ja poleermaterjali mahapoleerimist. Poleerimispasta või vaha eemaldamiseks pihustada hooldusvahendiga kaetud pinnale ja pühkida kokku mikrokiudlapiga. Lõppviimistluseks pihustada lakipinnale ja töödelda puhta ja pehme mikrokiust lapiga.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • parandab lihvimisomadusi ja läikeastet
  • vähendab poleerimispasta kulu
  • poleerida võimalikult jäägivabalt ja pühkimiseta
  • vähendada poleerimipasta kuivamist, tolmamist ja hologrammide teket
  • puhastada lakipinda, detailivahesid ja ehisliiste poleerimispasta- ja vahajäkidest
  • lihtsustada poleerimispasta kokkupühkimist pehmetelt lakkidelt
  • silikoonivaba toodet
  • pakkuda kiiret ja täiuslikku lakihooldusstulemust

Lisainfo

SUURUS

1L pihustiga, 5L, 10L