Allahindlus!

36A Te-Co

13,57 96,00 

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tõrva, kopolümeeride ja kaitsevaha eemaldaja

Bioloogiliselt kergesti lagunev vahend sõiduki pindadelt tõrvaplekkide, kopolümeeride, puuvaigu, kergete liimijääkide, silikoonijääkide, uue sõiduki tehase kaitsevaha eemaldamiseks. Eemaldab sõidukilt samaaegselt pigieemaldusega ka tänavamustuse, õli ja putukajäägid.

Sobib sõiduki põhjakaitsetõrva eemaldamiseks. Sobib raskestimäärdunud kabrio katuste süvapuhastamiseks. Põllumajandussõidukite puhastamiseks vaigust ja kleepuvast orgaanilistest jääkidest. Mootoridetailide puhastamiseks õlist ja tahmajääkidest remonttöödel.

Puhastab sõidukikere põhjalikult vanadest vahajääkidest ja on ideaalne vahend sõidukikere põhjalikuks süvapuhastsmiseks paljudest erinevatest mustustest enne uuesti vahatamist, siilantiga kaitsmist või keraamilise kaitse pealekandmist. Vahendiga 36A Te-Co eelpuhastatud lakipindasid on kiirem ja säästlikum poleerida (materjalikulu). Aine võimaldab pikka kontaktiaega nii märjal kui kuival autopinnal ja ei jookse vertikaalsetelt pindadel maha. Apelsini lõhnaga vahendit on mugav kasutada ja see on kasutamisel säästlik. Vahend toimib ka kõige tugevama mustuse korral kiiresti ja efektiivselt. Tänu suurele viskoossusele 4 korda säästlikum ja tänu mitmekülgsetele kasutusvõimalustele 4 korda universaalsem, kiirem ja põhjalikum, kui tavaline pigieemaldus.

KASUTAMINE

Pihusta vahendit sõiduki määrdunud pindadele, lasta pisut mõjuda. Ära lase pinnale ära kuivada. Tugeva mustuse korral hõõruda pintsliga, seejärel loputada veega ja pesta. Põhjalikumaks mustuse ja ainejääkidest eemaldamiseks pindadelt on hea enne loputamist peale kanda sõidukikere leotusvahendit 35 CleanAll. Vanade tuhmunud lakipindade töötlemisel võib jätta toonirante. Tundlikud liistud ja tihedid on soovitav katta eelnevalt kasutades hooldusvaehednit 61 BlueStar, eelniisutada või lühendada toimeaega. Põhjalikum mahaloputus sooja veega. Kabrio katusele tuleb pärast kasutamis anda uus kaitsekiht, veetõke.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • süvapuhastada sõidkuki lakipind vanadest vahajääkidest ja valmistada ette uueks vahatamiseks, keraamilise kaitse pealekandmiseks
  • eemaldada tugeva pigimustuse kiiresti
  • eemaldada ühe töökäiguga putukajäägid, tänavamustuse ja õli
  • eemaldada vaevata kleebiste liimijälgi ja puuvaiku
  • eemaldada tehase transpordi kaitsevaha ja vanad kleepuvad vaha ja silikoonijäägid
  • eemaldada sõiduki põhjakaitsevahendeid
  • efektiivset vahendit kabriokatuste süvapuhastamiseks
  • väikest ainekulu ja suurt viskoossust
  • bioloogiliselt kergestilagunevat pigieemaldusvahendit

Lisainfo

SUURUS

1L korgiga, 1L pihustiga, 5L, 10L