Allahindlus!

PolishingFoamPad MaxShine 150/165mm 6”roheline keskmine

Original price was: 16,88 €.Current price is: 12,99 €.

6 laos

Tootekood: 5006 Kategooria:

Kirjeldus

Poroloonist poleerimispadi

MaxShine poroloon poleerimispadi on optimaalse õhukese profiiliga 20mm. Poleerimispadja madal kõrgus võimaldab töötada efektiivselt ja kiiresti, ilma tugeva lisasurve vajaduseta poleerimismasinale. Lihvimisjõud jõuab lakipinnale kergema vaevaga, eriti orbitaalse poleerimismasinaga töötades.

MaxShine poleerimispatjadel on optimaalse kaldenurgaga serv, mille abil saab töödelda lakipinnaga ristuvate detailide äärest lähedalt, täpselt ja tugevalt. Vastupidav takjamaterjal patjade kinnitamiseks, kuumusele vastupidav liim ja konstruktsioon. Poroloonmaterjal on lihtsasti puhastsatav. Õhutusava poleerimispadja keskel hoiab ära üleliigse kuumuse tekke, poleerispasta kuivamise ja pindade kahjustamise. Sobib kasutamiseks orbitaalse, ekstsentrilise ja roteeriva masinaga. Kõrge kvaliteet tuntud tootjalt.

Poroloon poleerimisketas on valmistatud kriimustuskindlate ja kõvade keraamiliste lakkide töötlemiseks. Saab kasutada 1 töökäigu pastaga kriimust kuni kõrgläikelise lõppviimistluse saavutamiseks, hologrammivabalt. Keskmise suuruse struktuuriga poroloonmaterjal on keskmiselt/tugevalt poleerimispastat toestav. Poleerimisketas ei ime poleerimispastat sisse vaid hoiab selle töödeldava pinna ja padja vahel, tänu millele on poleerimiskettal hea libisemine.Sobib eelkõige kasutamiseks abrasiivsemate pastadega ja 1 töökäigu pastadega või hologrammide eemaldamiseks.