Allahindlus!

PolishingFoamPad MaxShine 150/165mm 6”kollane pehme

Original price was: 16,37 €.Current price is: 11,99 €.

2 laos

Tootekood: 5004 Kategooria:

Kirjeldus

Poroloonist poleerimispadi

MaxShine poroloon poleerimispadi on optimaalse õhukese profiiliga 20mm. Poleerimispadja madal kõrgus võimaldab töötada efektiivselt ja kiiresti, ilma tugeva lisasurve vajaduseta poleerimismasinale. Lihvimisjõud jõuab lakipinnale kergema vaevaga, eriti orbitaalse poleerimismasinaga töötades.

MaxShine poleerimispatjadel on optimaalse kaldenurgaga serv, mille abil saab töödelda lakipinnaga ristuvate detailide äärest lähedalt, täpselt ja tugevalt. Vastupidav takjamaterjal patjade kinnitamiseks, kuumusele vastupidav liim ja konstruktsioon. Poroloonmaterjal on lihtsasti puhastsatav. Õhutusava poleerimispadja keskel hoiab ära üleliigse kuumuse tekke, poleerispasta kuivamise ja pindade kahjustamise. Sobib kasutamiseks orbitaalse, ekstsentrilise ja roteeriva masinaga. Kõrge kvaliteet tuntud tootjalt.

KOLLANE, PEHME, UNIVERSAALNE POLEERIMISPADI, TUGEVATELE VÕI PEHMETELE LAKKIDELE

Mitmekülgne poleerimispadi, kohandub kõigi poleerimispastadega kasutamiseks. Peenikese struktuuriga poroloonmaterjal on alla keskmise/keskmiseselt poleerimispastat toestav. Materjal võimaldab saavutada erakordselt suurt läikeastet, pakkudes samalajal optimaalset lõikekiirust.Sobib eelkõige kasutamiseks peenemate pastadega, hologrammide eemaldamiseks ja vahatamiseks.