CARPRO RESET

14,90 22,90 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Reset Intensive autošampoon

CARPRO Reset loodi täiuslikuks partneriks nanotehnoloogiapõhistele hermeetikutele ja katetele, mille puhastusomadused on kohandatud nende ainulaadsetele vajadustele. Kasutades intelligentseid pH-ga pindaktiivseid aineid, purustab Reset tee mustuse ja liikluskiled leeliselise puhastusvahendi jõul, olles samal ajal pinna suhtes õrn kui pH-neutraalne šampoon. Pärast seda loputab Reset kiiresti pinnalt lahti, jätmata maha seebijääke ega segavaid silikoone ning taastades pinna täidised ja mustust eraldavad omadused (“Hüdrofoobne efekt”), et aidata säilitada selle kaitset. Koos suurepärase määrimise, tugeva vahutava toimega, mis parandab mustuse suspensiooni ja kõrge lahjendusastmega, tagab see väga tõhusa ja ökonoomse pesu. Samal ajal põhineb Reset peaaegu täielikult looduslikult esinevatel orgaanilistel koostisosadel, muutes selle keskkonnale ja kasutajale sama ohutuks kui ka sõidukile. Kui mustus peidab teie auto või mootorratta ilu, siis teate, et on aeg lähtestada!Täitke pesuämber 3–4 galloni veega ja lisage umbes 1 unts. šampoonilahuse segamiseks ja vahu aktiveerimiseks, kui ämber täitub, lähtestage. (4 korgitäit Reset = 1 unts)
Eelloputage sõidukit vabalt voolava veega, et eemaldada lahtine praht, ja peske seda ülevalt alla otsese päikesevalguse eest, kasutades meie CARPRO meriinovillast pesukinda või Microfiber Madness Incredisponge, loputades kinda/käsna perioodiliselt teises ämbris, mis on täidetud puhta veega.
Ärge laske šampoonil pinnal kuivada! Pärast pesemist loputage autot põhjalikult vabalt voolava veega, et eemaldada šampoonijäägid ja kuivatage.
Vajadusel kasutage kõvade veekohtade eemaldamiseks CARPRO Spotlessi ja lisage sõidukile kaitset Reload või Hydro2.
*Vahukahuri lahjendussuhe – 1:9

Lisainfo

SUURUS

500ML, 1L