CARPRO POLYSHAVE BLOCK 81X56X28MM

9,90 

2 laos

Tootekood: SKU: 8809397817855 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nii professionaalidele kui ka entusiastidele on Polyshave Decontamination Block lihtne ja kiire meetod saasteainete eemaldamiseks autode välisviimistlustelt ja klaasilt. Meie Polyshave’i plokk on üks kolmest valikust meie Polyshave’i sarjas ja see on ehitatud nii, et see kestaks palju kauem kui savi. Tänu meie täiustatud kummipolümeertehnoloogiale, mis on ühendatud 81x56x28 mm aluspinnaga, on teil suurepärane kontroll tööriista üle ja veel üks suurepärane võimalus CARPRO-lt, et kaotada vajadus savi detailide järele.

Värvipinna puhastamine on õige autohoolduse jaoks kriitiline mitmel põhjusel. Soovite enne poleerimist eemaldada kõik saasteained, et saaksite töötada puhta lõuendiga, selle asemel, et tõmmata poleerimisfaasis pisikesi saasteaineid üle värvi. Kõigepealt eemaldage need! Seejärel poleerige… Kasutades mis tahes meie Polyshave’i toodet, saate eemaldada ülaltoodud pinnaga seotud saasteained ja kasutada Iron X-i, et eemaldada ka kõik värvi pinna all!

Aastaid oli savi sõidukite saastest puhastamise nurgakiviks, kuid nüüd pakume meie Polyshave rätikute, patjade ja plokkide, Iron X, TRIX ja Tar X abil mitmesuguseid meetodeid saaste eemaldamiseks pinnalt. Sarnaselt savile eemaldab Polyshave Decon Block ülaltoodud pinnasaasteained, kuid ERINEVALT savist pole see nii aeganõudev. Erinevalt savist saab meie Polyshave sarja toote maha loputada ja seda siiski kasutada! Kui savi maha kukub, muutub see kohe prügiks ja see tuleb välja visata.

Sügavpuhastage värv ja klaas lühema ajaga ja väiksema vaevaga kui traditsiooniline savikangi. Meie uus täiustatud kummist polümeertehnoloogia eemaldab kergesti pinnapealse värvi, tee mustuse, tõrva, pritsmed, veeplekid, puumahla, rööpatolmu ja muud liimitud pinnasaasteained. Pärast kasutamist on pind puhas, sile ja vaba igasugustest saasteainetest.