CARPRO ESSENCE 250ml

19,90 

1 laos

Tootekood: SKU: 8809397814205 Kategooriad: ,

Kirjeldus

CARPRO keerab taas uuenduse rattad!! CARPRO Essence on ainulaadne segu nanotehnoloogilisest kvartsist, kõrgläikega vastupidavatest vaikudest ja peentest abrasiividest, mis on mikroskoopilisel tasemel kokku segatud, et moodustada midagi tõeliselt murrangulist! CARPRO Essence jätab hämmastava kõrgläikelise viimistluse koos poolpüsivate täiteainete ja kaitsevõimega, mis kõik on sisseehitatud!

Koos CARPRO mikrokiust lõikepadjaga Essence on võimeline ootamatult lõikama, samas kui Essence’iga relvastatud CARPRO Gloss Pad annab läike, millest võisime seni vaid unistada! Kuid see pole lihtsalt lihvimine…

Lühema ajaga, kui kulub auto tavaliste toodetega poleerimiseks, suudab CARPRO Essence eemaldada keerised, muuta teie läbipaistva katte paksemaks, jättes suurema läike ja kandma poolpüsiva kaitsekihi! Oh… ja see pühib minema nagu unenägu!

Essence jätab ka täiesti sileda, sügava, peegeldava, krunditud kihi, millele CQUARTZ või CARPRO Reload abil ehitada! Essence’i kruntvärvi atribuut muudab CQUARTZi pealekandmise lihtsamaks kui kunagi varem ja seob omavahel sujuvalt, moodustades äärmise läike ja kaitsekihi!