CARPRO C.Q LITE KIT 150ml

56,90 

2 laos

Tootekood: SKU: 8809397814915 Kategooriad: ,

Kirjeldus

CQUARTZ Lite on mõeldud neile, kes ei ole valmis astuma meie professionaalse kvaliteediga katete valdkonna juhtivasse tugevusse, kuid soovivad nautida mõnda paljudest eelistest, mida ainult CQUARTZ-katted pakuvad.

CQUARTZ Lite’i võimalused hõlmavad järgmist: hõlpsamini puhastatavad pinnad, vastupidavus putukate pritsmetele, bensiinileostele, kergetele lahustitele ja UV-kiirtele, tagades samal ajal 110 kraadise rantide kontaktnurga! Teisisõnu, CQUARTZ Lite aitab hoida teie värvi üliläikivana, hästi kaitstuna, täidisena ja korralikult hooldamisel kergesti maha pesta!

CQUARTZ Lite on üles ehitatud Sio2 ja Tio2 osakeste kombinatsioonile, milles on üle 45% tahkeid materjale, ning patenteeritud koostisosi, mida väljaspool laborit ei avalikustata! CQUARTZ Lite on suurepärane võimalus professionaalsetele detailimeistritele või isetegemise gurule, kes soovib üle minna oma esimesele tõelisele keraamilisele kattekihile.

CQUARTZ Lite’i saab kanda peaaegu igale teie auto välispinnale, sealhulgas värvile, plastikule, ratastele ja klaasile (välja arvatud tuuleklaas), nagu ka teie teisi CQUARTZi lemmiktooteid!

Funktsioonid:
Pihustage peale ja pühkige ära või pühkige peale ja pühkige ära. (Pihustamise korral kasutage sobivat isikukaitsevahendit).
Seni kõige kiiremini rakendatav CQUARTZ.
Kaitse ja kõrgläige koos kasutusmugavusega kõikidele detailitöölistele.
Sio2 (keraamiline), Tio2 (titaan) hübriidkate.
Isepuhastuvate omadustega lihtne hooldus.
Vastupidavus plekkidele, mustusele, määrdumisele, läike kadumisele ja ilmastikumõjudele.
Tõrjub UV-kiirgust, vett, õlisid, mustust ja saasteaineid. Kestab kauem kui 6 kuud.