Carlack GLASS FINISH Glass Sealant Aqua Repellant

25,01 

10 laos

Tootekood: 22222 Kategooria:

Kirjeldus

Klaasikaitsevahend silant

Klaasikaitsevahend moodustab klaasile ühtlase struktuuriga kaitsekihi, mis on tugevalt vett ja mustust tõrjuv. Vähendab oluliselt klaasipühkijate kasutamisvajadus ja töökoormus. Vihmapiisad ei koondu kokku vaid kanduvad ära tuulega ja ei moodustu väljavaadet häirivat veekihti aknale.

Pärast ainega töötlemist saab klaasipind ülimalt sile, mis vähendab lörtsi, lume, tolmu, õli, putukate haardumist tuuleklaasile, peeglitele ja klaasist tuledele. Tuuleklaasi, mis on kaetud Carlack GLASS FINISH’iga on klaasipühkijatel palju kergem puhastada ja ka jääd on lihtsam klaasilt eemaldada. Vesi kandub maha juba väikese sõidukiiruse juures. Pikendab klassipühkijate eluiga. Kaitsekiht on vastupidav tuuleklaasipesuvedelikule ja klaasipesuainetele.

Väga väikesese ainekuluga, piisab klaaside katmiseks ca 30 korda.

KASUTAMINE

Puhasta klaasipind põhjalikult  20 Glass Cleaneriga ja kuivata. Eriti hea haakumise saavutab klaas kui puhastada eelnevalt ka puhastussaviga või puhastussavi lapiga. Lisa Carlack GLASS FINISH’it poroloon aplikaatorile, lapile või paberile ja kanna klaasile ühtlaste sirgjooneliste ülekattuvate liigutustega. Lase kuivada 10 minutit. Poleeri jäägid maha mikrokiust lapiga niikaua kui klaas on puhas. Vajadusel niisuta kuivanud pinda jääkide eemaldamiseks vähese pihustusveega. Tuuleklaasi kaitset on soovitav uuendada pärast 4 – 6 kuu möödumist ja kõiki teisi klaaspindu iga 6 – 8 kuu järel.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • paremat nähtavust liiklusele
  • säästa klaasipühkijaid
  • eemaldada klaasipindadelt lihtsamalt mustust ja jääd
  • klaasipesuvedelikule vastupidavat kaitset, mis kestab kuni 12 kuud
  • lihtsalt paigaldatavat klaasikaitset
  • väikest ainekulu
  • hinnatud Carlack tehnoloogiat