Carlack COMPLETE Nano Systematic Care 500ML

30,28 

20 laos

Tootekood: 11111 Kategooria:

Kirjeldus

Nano hooldussüsteem lakipinnale

Lakipinna puhastaja ja lakki pikaajaliselt kaitsev vahend (Silant). Carlack COMPLETE mitte ainult ei puhasta vaid jätab ka lakipinnale tugeva ja vastupidava akrüül-polüetüleen kaitsekihi, mis on vastupidav külmale, kuumale, UV kiirgusele ja on kahanemiskindel. Annab pinnale uskumatult sügava märgläike. Revolutsioonilisel tehnoloogial põhineva tootega on sõiduki lakipinda lihtne ja ohutu töödelda nii käsitsi kui masinaga.

Carlack COMPLETE puhastab lakipinda, seejuures toote koostises ei ole abrasiivseid aineid. See võimaldab kasutada toodet korduvalt ja pikaajaliselt ilma lakikihti kahjustamata. Toode ei muuda laki ja originaalpindade koostist jäädavalt nagu keraamilised tooted.

CArlack on tuntud professionaalsete showautode ettevalmistajate seas. Carlack kasutab nanotehnoloogiat (iga molekul = 1000000/mm3), mis annab akrüül-polüetüleen komponentidele tugevama omavahelisele ühenduse ja tugeva ühenduse sõiduki lakiga. Carlack sobib ideaalselt laki puhastajaks ja peegelsileda pinna ettevalmistamiseks, et siis peale kanda Carlack LONG LIFE akrüülvaha silant UV kaitsega või oma lemmik karnauba sisaldusega kaitsevaha. Nii saavutab lakipind erakordselt sügava läike ja ilusa märgefekti.

Carlack kaitseb UV kiirguse ja happe/mineraal vihmavee kombinatsioonis tekkiva lakikahjustuse eest ja kuni 160 kraadise kuumuse eest. 1993 avastas Berliini Riiklik Materjalide Agentuur UV halva mõju autolakipinnale. Carlack Complete täiustati nii et see kaitseb autot täielikult UV kiirguse eest. Ükski teine vahend ei anna lakile sellise tugevusega kaitset nagu Carlack COMPLETE.

Carlack Complete saab kasutada mittepoorsete plastikute, metalli, vinüüli, keraamika ja klaasi peal. Ainet võib kanda otse märjale pinnale. Suurema läikeastme ja kaitse saavutamiseks võib pinda pärast Carlack COMPLETE eemaldamist töödelda ka Carlack LONG LIFE Akrüülvaha silant UV kaitsega.

KASUTAMINE

Pese auto nagu tavaliselt. Mõranenud ja mustust täis lakk tuleb eelnevalt puhastada puhastussaviga või poleerimise teel. Kanna mikrokiudlapi või švammist aplikaatori abil siledatele pindadele õhuke kiht Carlack COMPLETE. Ära töötle tugeva päikese käes. Võib kanda kuivale ja märjale lakipinnale. Oota vähemalt 10 minutit. Pärast kuivamist pühi tootejäägid ära puhta pehme mikrokiust lapiga.

TOODE ON ÕIGE SINULE KUI SOOVID

  • kaitsta lakki maanteemustuse, tõrva, asfaldi, agressiivse puhastuskeemia ja mikrokriimustuste eest mitmete kuude vältel
  • lakipinda puhastada ilma seda kahjustamata ka pikaajalisel korduval kasutamisel
  • kaitsta lakipinda UV kiirguse, külma, kuuma ja kahanemise eest
  • revolutsioonilist Saksa tehnoloogiat mida on pidevalt täiendatud juba alates aastast 1958
  • mugavalt käsitsi või masinaga pealekantavat vahendit, mis jätab sügava märg efektiga läike
  • vahendit, mis sobib auto ja kõigile teistele siledatele mittepoorsetele pindadele majapidamises nagu plastik, metall, vinüül, keraamika, klaas
  • patenteeritud nanotehnoloogiat mis loob eriti tugeva akrüül-polüetüleen kaitsekihi